godlo

Przedstawiamy przegląd wizyt w oddziałach KSM AL, z którymi spotkaliśmy się we wrześniu 2018r.

 Wybory w oddziale "Droga" z Dysa (7 września) 

Na piątkowe (7.09) spotkanie w Dysie odwiedził Bartłomiej Pierepienko, który pomógł nam w wybraniu nowego kierownictwa oddziału. Aktualne kierownictwo składa się z Prezesa, którym został Andrzej Błaszczyk, Zastępcy Prezesa, czyli Martyny Łukasiewicz, Skarbnika-Martyny Urbaś, Sekretarza - Kasi Klimek oraz Zastępcy Sekretarza- Agnieszki Fifowskiej. Gratulujemy nowemu kierownictwu i otaczamy ich modlitwą, a staremu dziękujemy za to, że tak ochoczo działał, przez 2 lata.

41238354 2166438003610061 929817109133787136 o

(źródło - strona facebook - KSM "Droga" Dys)


 Wybory w oddziale "Paruzja" z Konopnicy (14 września) 

14 września odbyły się wybory do nowego kierownictwa oddziału „Paruzja” w Konopnicy.

Prezentuje się ono następująco:

Anna Sidorowicz – prezes,

Adam Wadowski – zastępca prezesa,

Klaudia Surtel – sekretarz,

Mateusz Leziak – zastępca sekretarza,

Mateusz Chudkowski – skarbnik.

Ustępującemu kierownictwu składamy serdeczne podziękowania za trud i poświęcenie włożone w prowadzenie oddziału. Nowemu zaś życzymy wielu darów Ducha Świętego oraz ciągłej gotowości do służby drugiemu człowiekowi!

paruzja


  Wybory w oddziale "Światłość" z Lublina (21 września) 

W piątek, 21 września odbyły się wybory w oddziale „Światłość”. Członkowie oraz sympatycy wybrali nowe kierownictwo w składzie:

Karolina Głos – prezes,

Jakub Stachyra – zastępca prezesa,

Aleksandra Pasierbiak – sekretarz,

Mikołaj Mazur – zastępca sekretarza,

Julia Łukasik – skarbnik.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania ustępującemu kierownictwu za dwa lata ciężkiej pracy. Nowemu zaś, składamy gratulacje i życzymy opieki Matki Bożej w podjętej służbie!

swiatlosc


  Wybory w oddziale "Agnus Dei" z Wąwolnicy (21 września) 

 21 września Jacek i Robert wybrali się do Wąwolnicy aby przeprowadzić wybory. Po Mszy Świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Matki Bożej Kębelskiej wszyscy przeszli do salki aby wybrać spośród siebie 5 osób, które przez następne 2 lata będą służyły oddziałowi kierując jego działaniami. Bartkowi, który został Prezesem i całemu Kierownictwu życzymy powodzenia i wytrwałości w działaniu!


   Wizyta w oddziale "Armia Pana" ze Świdnika (21 września) 

21 września, wraz z Dominiką odwiedziłyśmy oddział „Armia Pana” w Świdniku. Podczas spotkania integracji nie było końca. Pif-paf, dyrygent i inne zabawy integracyjne poszły w ruch, żeby po całym męczącym tygodniu zajęć w szkole uczestnicy spotkania mogli odpocząć umysłowo i przy okazji bardziej zintegrować się w oddziale. Po zabawie przyszedł czas na chwilę refleksji. Świdnicki oddział stworzył analizę SWOT, dzięki której łatwiej będzie działać i organizować akcje w swoim środowisku, a także wspólnie się formować.


Dziękujemy za liczne przybycie i pyszny poczęstunek!

Armia Pana WRZESIEŃ


  Wybory w oddziale "Fatima" z Lublina (21 września) 

W dniu 21.09.2018 w naszym oddziale odbyły się wybory do kierownictwa. Poprowadzili je Bartłomiej Pierepienko i Małgorzata Kucharska.Na początku spotkania zintegrowaliśmy się dzięki zabawom przeprowadzonym przez Bartka i Gosię. Później przeszliśmy do najważniejszego punktu spotkania - wyborów nowego kierownictwa W ich wyniku zostali wybrani:

Prezes- Magda Hałabis

Zastępca prezesa- Basia Woleń

Skarbnik- Julka Kręblaś

Sekretarz- Andrzej Zalewski

Zastępca sekretarza- Dominika Ozimek

Dziękujemy ustępującemu kierownictwu za wsparcie, poświęcenie i służbę, jaką pełnili przez ostatnie dwa lata.

42298553 517775595316807 4355236600674779136 n


 Wszystkim nowo wybranym kierownictwom życzymy powodzenia i pamiętamy w modlitwie. Dziękujemy za każde ciepłe przyjęcie! Do zobaczenia w waszych salkach w październiku!