godlo

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia! 
Rozpoczynamy kolejną edycję Szkolenia Liderskiego i Zastępowych! Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z artykułem poniżej.
 
Lider jest to członek KSM, który jest wrażliwy na potrzeby ludzi znajdujących się wokół niego, dostrzega problemy, które pojawią się w jego środowisku oraz dąży ich rozwiązania. To także osoba chętna do rozwijania się i zdobywania nowych umiejętności, które mogą pomóc jej w przyszłości np. w karierze zawodowej. Działa na przestrzeni diecezjalnej oraz jest gotowy do pomocy Zarządowi. Wyróżnia się dojrzałością duchową i stanowi wzór do naśladowania.
 
Zastępowy jest to członek KSM, który działa lokalnie, czyli na przestrzeni swojego oddziału. Jest to osoba, która inspiruje młodych ludzi oraz pociąga ich do zaangażowania się w dzieła parafialne. Skupia się na tym, żeby poprzez promocję wspólnoty, rozwijać ją pod względem ilości członków, a następnie dbać o ich rozwój.
 
Jeśli w swoim oddziale widzisz osoby z potencjałem na Lidera lub Zastępowego KSM, zachęcamy do zgłaszania kandydatów na szkolenia.
Załączamy również Regulamin Szkolenia Liderskiego i Zastępowego, który będzie obowiązywał kandydata od rozpoczęcia, aż do zakończenia szkolenia.
 
Jak zgłosić kandydata? 
Osoby chętne do wzięcia udziału w Szkoleniu Liderskim lub Zastępowych powinny zostać zgłoszone przez prezesa oddziału poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej do 3 marca 2024 roku. Kandydat jest zobowiązany do dostarczenia opinii asystenta i prezesa oddziału do 8 marca 2024 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do biura KSM AL na ul. Filaretów 7 w Lublinie.
 
Uwaga!
Wysłanie przez prezesa oddziału zgłoszenia, nie jest równoznaczne z przyjęciem na szkolenie. Wszystkie kandydatury zostaną rozpatrzone indywidualnie przez Zarząd KSM AL. Informujemy także, że zgłoszenia dostarczone lub przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
 
Formularz zgłoszeniowy dla kandydata
Opinie dla kandydatów na szkolenie 2024
Regulamin szkolenia