godlo

Już 30 września odbędzie się Zjazd Diecezjalny naszego Stowarzyszenia, podczas którego odbędą się wybory do kolejnej kadencji Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.

Całość wydarzenia rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 12:00, w Kościele Seminaryjnym pw. Przemienienia Pańskiego przy ulicy Prymasa S. Wyszyńskiego 6. Dalsza część Zjazdu odbędzie się w auli seminaryjnej.

Przypominamy, że w trakcie Zjazdu Diecezjalnego do głosowania, z każdego oddziału zobowiązani są: prezes oraz osoba wydelegowana. W razie nieobecności prezesa istnieje możliwość upoważnienia innej osoby do głosu – upoważnienie w załączniku poniżej.

Pragniemy poinformować również o tym, iż w trakcie będzie możliwość ogłoszeń oddziałowych. Jeśli jakiś oddział chciałby zaprosić inne na organizowane przez siebie wydarzenia, akcje itp. proszony jest o zgłoszenie tego w recepcji. 

Prosimy, aby osoby niepełnoletnie wypełniły zgodę rodzica i przyniosły na wydarzenie - zgoda rodzica w załączniku poniżej.

Podczas rejestracji odbędzie się potwierdzenie obecności oddziałów oraz odebranie mandatów wyborczych. Ponadto będzie możliwość, zapłacenia składek oraz kupienia dzienników medytacji i odebrania konspektów, do czego serdecznie zapraszamy.

PLAN:

  • ➞ 12:00 - Msza Święta (Kościół Seminaryjny pw. Przemienienia Pańskiego)
  • ➞ 13:00 - Rejestracja oddziałów/Przerwa kawowa/Spotkanie księży Asystentów (Aula w Seminarium)
  • ➞ 14:00 - Rozpoczęcie wyborów
  • ➞ 16:00 - Zakończenie

Załączniki:

  1. Upoważnienie do głosu
  2. Zgoda rodzica