godlo

Powoli dobiega końca dwuletnia kadencja Zarządu Diecezjalnego oraz Diecezjalnej Komisji Rewizyjnej. Z tego powodu na najbliższym Zjeździe Diecezjalnym – 30 września, zostaną wybrane nowe władze naszego Stowarzyszenia.

Zachęcamy do kandydowania w wyborach wszystkich, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za tworzenie naszej wspólnoty na szczeblu diecezjalnym, nie boją się poświęcić swojego czasu oraz zdolności na rzecz KSM oraz pragną odpowiedzieć: GOTÓW! na nowe wyzwania.

Wymagania dotyczące Kandydatów do Zarządu:

  • ▪️ przyrzeczenie członkowskie,
  • ▪️ ukończone 18 lat,
  • ▪️ opinia księdza Asystenta oddziału na temat danej osoby,
  • ▪️ list motywacyjny kandydata.

Wymagania dotyczące Kandydatów do Komisji Rewizyjnej:

  • ▪️ przyrzeczenie członkowskie,
  • ▪️ ukończone 16 lat,
  • ▪️ opinia księdza Asystenta oddziału na temat danej osoby,
  • ▪️ list motywacyjny kandydata.

Poniżej zamieszczony jest formularz zgłoszeniowy, który należy dostarczyć do biura KSM – osobiście bądź mailowo (skan podpisany odręcznie) (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), najpóźniej do 31 sierpnia 2023 oraz wysłać wypełniony dokument w formie pdf.

Po dostarczeniu formularza zgłoszeniowego, w przeciągu 7 dni  każdy kandydat proszony jest o dostarczenie do biura KSM opinii (oryginał, podpisany odręcznie) od księdza Asystenta oddziału oraz listu motywacyjnego (wskazania do napisania listu motywacyjnego będą wysłane do kandydata po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego).

W trakcie Zjazdu Diecezjalnego do głosowania, z każdego oddziału upoważnieni są: prezes oraz osoba wydelegowana. W sytuacji, której prezes jest nieobecny istnieje możliwość upoważnienia innej osoby do głosu – upoważnienie w załączniku poniżej.

Formularz_zgłoszeniowy_kandydata_do_XVII_kadencji_Zarządu_KSM_AL.docx

Upoważnienie_do_głosowania.pdf