Jak wspomóc Świetlicę?

JAK MOŻNA WSPOMÓC ŚWIETLICĘ?

 

Poszukujemy wolontariuszy chętnych do udzielania korepetycji dla dzieci w wieku 7-17 lat (szkoła podstawowa, gimnazjum i pierwsze lata szkoły średniej). Praca z dzieckiem odbywać się będzie raz w tygodniu, po 45 minut, w systemie 1:1 (jeden wychowanek-jeden wolontariusz). Serdecznie zachęcamy do zaangażowania się uczniów szkoły średniej i studentów.

 

Świetlica KSM pomaga dzieciom w różnych obszarach funkcjonowania. Staramy się zapewnić naszym podopiecznym jak najwięcej atrakcji. Jednym z celów jest umożliwienie dostępu do nauki i kultury poprzez ciekawe formy. Wychodzimy do kina, teatru, korzystamy z ciekawych form rekreacji. Staramy się jak najatrakcyjniej zapewnić czas naszym podopiecznym. Jednym z najczęstszych ograniczeń są finanse.

Jeśli chciałbyś wspomóc naszą Świetlicę serdecznie zapraszamy do kontaktu z Kierownikiem Świetlicy poprzez adres mailowy: marzena.kotorowicz@gmail.com lub telefonicznie pod numerem: 505 519 305.

 

Bardzo chętnie przyjmiemy przedmioty lub rzeczy, które nie są już komuś potrzebne, możemy nimi wspomóc rodziny naszych wychowanków.

Za wszelki dar serca serdecznie dziękujemy!