godlo

Rok 2018 jest obchodzony w Polsce jako rok Świętego Stanisława Kostki. W tym roku również przypada 450 rocznica Jego śmierci. Z tego powodu KSM Diecezji Płockiej zaprasza na obchody w Rostkowie, które odbędą sie w dn. 18-19 sierpnia 2018r. 


KSM Archidiecezji Lubelskiej zaprasza do wspólnej pielgrzymki autokarowej.

Wyjazd odbędzie się 18 sierpnia z Lublina o godzinie 9. Tego dnia udamy się do Rostkowa, gdzie spotkamy się z innymi KSM. Będziemy uczestniczyć w programie zaplanowanym przez KSM Diecezji Płockiej. Zaplanowana jest integracja, wspólne ognisko oraz całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Nocleg odbędzie się na polu namiotowym. Następnego dnia (19 sierpnia) będzie okazja, aby bliżej poznać życiorys św.Stanisława oraz spędzić ten dzień wśród młodych ludzi dzieląc się radością płynącą z wiary.

Co warto zabrać: namiot, śpiwór, karimatę/koc, nakrycie głowy, jedzenie, wodę, krem z filtrem UV oraz potrzebne lekarstwa.

Koszt wyjazdu: 95 zł

Zapisy i szczegółowe informacje: 
Biuro KSM AL - ul. Filaretów 7/ tel. 81 534 04 79/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas zapisów należy wpłacić 50 zł zaliczki. 

A TY JESTEŚ GOTÓW na wyjazd?