godlo

Żyjąc w pośpiechu, mając całkowicie zapełniony dzień obowiązkami, idziemy przez życie, ze słuchawkami w uszach często nie zadając sobie podstawowych pytań (których uczymy się jako małe dzieci) takich jak "Po co?", "Dlaczego?". Nie wiemy, po co się śpieszymy - często robimy to z przyzwyczajenia albo naśladujemy tłum.

W oświeceniu intelektualiści zaczęli zadawać sobie pytanie "A co jeśli Boga nie ma?".Współczesny człowiek rzadko myśli o Bogu lub zagłusza w sobie podobne myśli.

Podczas Weekendu Majowego z KSMem zadamy sobie pytanie "A co jeśli Bóg jest?". Będzie to oczywiście idealna okazja na wypoczynek i spędzenie czasu ze świetnymi i pełnymi energii ludzmi.

GDZIE: WDM Wymarzony Dom Młodych Częstoborowice
KIEDY: 1 maja (15:00) - 4 maja (12:00)
ZAPISY:
-w Biurze Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (Filaretów 7)
-drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (516-214-932)*

*w przypadku zapisów drogą mailową lub telefoniczną prosimy dokonać wpłaty zaliczki na konto bankowe - 68 1020 3176 0000 5502 0230 2685 

KOSZT: 160zł (zaliczka - 50zł)

CO SPAKOWAĆ:
-śpiwór
-Pismo Święte
-coś do pisania
-uśmiech :)

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

CZYM JEST WDM?
Większość KSM-owiczów na pytanie o dom, odpowie „zależy który”. Jeden dom to ten rodzinny, drugi, to ten w Częstoborowicach. Każdy z członków KSM na Lubelszczyźnie może śmiało powiedzieć, że tam jest jego dom, Wymarzony Dom Młodych. Młodzież spotyka się tam na rekolekcjach, warsztatach, szkoleniach czy integracji. Czas spędzony razem, zarówno podczas spotkań, jak i w wolnych chwilach, wydaje niesamowite owoce, a przyjaźnie zawarte w tym miejscu zawierane są już niejednokrotnie na całe życie. Cała formacja KSM AL w znacznym stopniu opiera się także na tym domu, w którym młodzi ludzie mają szansę rozpocząć nowe życie w KSM, a przede wszystkim w Bogu.

Do zobaczenia!

 

Weź udział w wydarzeniu!