godlo

Dnia 29 sierpnia 2020 roku podczas Zjazdu Diecezjalnego odbędą się wybory uzupełniające do II tury Zarządu, z powodu podjęcia decyzji przez skarbnika Andrzeja Błaszczyka o rozpoczęciu formacji w Metropolitarnym Seminarium Duchownym w Lublinie.

Bardzo serdecznie zachęcamy do kandydowania w wyborach wszystkich, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za tworzenie naszej wspólnoty na szczeblu diecezjalnym, nie boją się poświęcić swojego czasu i talentów na rzecz KSM oraz są gotowi na nowe wyzwania na nowe wyzwania.

Wszystkie osoby, które pragną Stowarzyszeniu poprzez pracę w Zarządzie proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który należy dostarczyć do biura KSM – osobiście bądź mailowo (skan podpisany odręcznie) (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz  opinii (oryginał, podpisany odręcznie) od księdza Asystenta oddziału, najpóźniej do 15 sierpnia 2020 roku.

Po dostarczeniu formularza zgłoszeniowego, w przeciągu 7 dni  każdy kandydat proszony jest o dostarczenie do biura KSM opinii (oryginał, podpisany odręcznie) od Księdza Asystenta oddziału.

Wymagania dotyczące Kandydatów do Zarządu:

  • ● przyrzecznie członkowskie,
  • ● ukończone 18 lat,
  • ● opinia Księdza Asystenta oddziału na temat danej osoby.

W trakcie Zjazdu Diecezjalnego do głosowania z każdego oddziału zobowiązani są: Ksiądz Asystent, prezes oraz osoba wydelegowana. W razie nieobecności prezesa istnieje możliwość upoważnienia innej osoby do głosu – upoważnienie w załączniku poniżej.

 

Formularz zgłoszeniowy.docx

Formularz zgłoszeniowy.pdf

Upoważnienie do głosu.docx

Upoważnienie do głosu.pdf