godlo

Drodzy członkowie Stowarzyszenia! 

Lider jest to członek KSM AL, który posiada potencjał motywowania, inspirowania i prowadzenia oddziałów, wrażliwość na drugiego człowieka i otaczającą rzeczywistość: globalną i lokalną. Lider to również osoba ambitna, która chcę się rozwijać oraz zdobywać umiejętności, które mogą przydać się w przyszłości np. w karierze zawodowej.

Jeśli w swoim oddziale widzisz osoby, które według ciebie mają potencjał do stania się Liderem KSM, zachęcamy do zgłaszania kandydatów na szkolenie liderskie.

Jak zgłosić kandydata? 

Osoby na szkolenie powinien zgłosić prezes oddziału. Wypełnione zgłoszenie należy przesyłać do 9 lutego 2020r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczać osobiście do biura KSM AL na ul. Filaretów 7 w Lublinie.

Uwaga!

Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona, a wysłanie zgłoszenia przez Prezesa oddziału nie jest równoznaczne z przyjęciem na szkolenie. Każde zgłoszenie zostanie indywidualnie rozpatrzone przez Zarząd KSM AL, a zgłoszenia dostarczone lub wysłane po podanym terminie nie będą brane pod uwagę.

Zgłoszenie do szkolenia liderskiego