Aktualności

Wybory do Zarządu KSM AL

Jak mawiamy: Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem...

Wakacje i rekolekcje kandydackie

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej od wielu lat jest organizatorem WAKACJI Z WARTOŚCIAMI. Poniżej przedstawiamy obozy rekolekcyjne na które serdecznie zapraszamy nie tylko członków KSM, ale również sympatyków i tych, którzy pragną poznać bliżej wspólnotę KSM, przeżyć wartościowy czas, doświadczyć działania Boga.

Wakacje z wartościami

Zapraszamy na tegoroczną edycję wyjazdów wakacyjnych z KSM

VIII Rajd dla Życia

Zapraszamy do udziału w VIII Rajdzie dla Życia! 

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Kato­lic­kie Sto­wa­rzy­sze­nie Mło­dzieży Archi­die­ce­zji Lubel­skiej wraz z Piel­grzy­muj.pl ma zaszczyt zapro­sić pań­stwa na tygo­dniową piel­grzymkę do Ziemi Świę­tej! Nie prze­gap takiej oka­zji!

Tatrzańskie Wędrówki

Wakacje zbliżają się do nas wielkimi krokami. W związku z tym, wszystkich którzy nie zdecydowali jeszcze jak zaplanują ten czas dla swoich dzieci zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kolonii w górskim, tatrzańskim klimacie na skraju Białego Dunajca.

Kursy na wychowawcę i kierownika

Ruszają zapisy na kursy wychowawcy i kierownika kolonijnego. Jeśli myślałeś o byciu wychowawcą lub mając już doświadczenie chciałbyś zostać kierownikiem wypoczynku – to propozycja właśnie dla Ciebie. 

Marsz dla Życia i Rodziny

11 czerwca (niedziela), w Lublinie, odbędzie się „Marsz dla Życia i Rodziny”. Marsz, w tym roku przebiegać będzie pod hasłem: "Czas na Rodzinę".